Δωρεάν παράδοση στην ηπειρωτική Γαλλία
Δωρεάν παράδοση στην ηπειρωτική Γαλλία
καλάθι 0
D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP CONNECTOR - ΠΟΛΥΜΟΔΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΩΣ 550M DEM-311GT
D-LINK

D-LINK MINI GBIC 1000BASE-SX (LC) SFP CONNECTOR - ΠΟΛΥΜΟΔΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΩΣ 550M DEM-311GT

Τακτική τιμή €150,47 €54,55 μονάδα Τιμή από την
Περιλαμβάνονται οι φόροι. Ναυτιλία υπολογίζεται κατά το checkout.

Αναφ. κατασκευαστής: DEM-311GT

Κωδικός EAN: 0790069248153

D-Link DEM 311GT - Μονάδα πομποδέκτη SFP (mini-GBIC) - GigE

Τύπος συσκευής:

Ενότητα πομποδέκτη SFP (mini-GBIC) - LC multi-mode

Μορφή:

Ενότητα προσθήκης

Τύπος καλωδίωσης:

1000Βάση-SX

Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων:

1 Gbits / s

Μήκος κύματος φωτός:

850 nm

Πρωτόκολλο σύνδεσης δεδομένων:

GigE

Μέγιστη απόσταση μεταφοράς :

550 μ.

Φτιαγμένο για :

D-Link Data Center 10; DES 12XX, 30XX; DGS 12XX, 3100,32XX, 33XX, 3630; DWS 3024; DXS 1100,1210,3400,3600; L2 + Gigabit Wireless Switch; Web Smart DES-1228,1252, DGS- 1216,1224,1248, DXS-1210-12; xStack DES-3526,3528,3552,3828,3852, DGS-3426,3427,3450,3612,3627,3650, DXS-3326,3350